Oldukça kalabalık olan İstanbul’da pek çok yolun kesişim güzergâhında bulunan Zeytinburnu aynı zamanda firmalar ve sektörler için de merkezi bir konumda yer almaktadır. Bundan dolayı pek çok işletmenin ve firmanın faaliyet gösterdiği Zeytinburnu’nda evrak ve dosya gönderim talebi gün içerisinde çok yoğun bir şekilde yaşanmaktadır. Bütün firmaların, işletmelerin, kurumların hatta bireysel müşterilerin gönderim taleplerine kurumumuz yeterli olmaktadır. Zeytinburnu kurye firması olarak lokasyonda çok uzun zamandır kurye gönderim hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman olan bir ekiple beraber P1 ve K2 sertifikaları ile bölge halkına hitap edilmektedir.

Zeytinburnu Moto Kurye Pratik Çözümler

Çok acil olan evrak ve dosya gönderim taleplerinde kurumumuz VIP kurye hizmetini tavsiye etmektedir. VIP hizmetinde çok küçük fiyat farkı ile beraber oldukça hızlı bir şekilde hizmet satın alabilirsiniz. Bağlı bulunduğunuz uzaklığa göre bazen bir saat içerisinde bile teslimatlar gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca sunmuş olduğumuz pratik çözümler arasında moto taksi gibi İstanbul trafiğinde pek çok kişinin imdadına yetişen bir çözüm de kurumumuzun hizmet portföyünde yer almaktadır. Yoğun trafikte eğer aracınızla erişim sağlayamazsanız bir telefon açmanız yeterlidir. Hemen sizi bulunduğunuz yerden alarak geç kaldığınız toplantıya kalkacak olan uçağınıza yetiştirebiliriz. Zeytinburnu moto kurye firması olarak her zaman alternatif çözümleri müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Zeytinburnu Motor Kurye Sözleşmeli Uygulamalar

Bizim için evrak ve dosyaların gönderiminde güvenlik her şeyden önce gelmektedir. Çok hızlı bir şekilde evrak ve dosyaları standart kurye hizmetinde bile maksimum 3 saat içerisinde teslim etmekteyiz. Güvenlik noktasında de teslimattan önce kimlik kontrolü yapılıp imza karşılığında evrak ve dosyalar belirtilen kişiye sunulmaktadır. Ancak bütün gönderimlerde sözleşme yaptığımızdan dolayı sizi ve gönderinizi güvence altına almaktayız. Bu şekilde sunmuş olduğumuz uygulamalardan birisi de acil ilaç kuryedir. 17 gün 24 saat hizmet vermekte olan kurye ekibimiz hastalara, eczanelere, hastanelere, sağlık kurumlarına acil ilaç teminini yerine getirebilmektedir. Zeytinburnu motor kurye olarak bütün uygulamalarımızda modern çözümlerle beraber hızlı ve güvenilir opsiyonlara yer verilmekte, ekonomik fiyat portföyü ile müşterilerimizin memnuniyeti zirvelere çıkarılmaktadır.