İstanbul’da neredeyse bütün ulaşım araçlarının kesişim güzergâhı olan Zeytinburnu günün her saatinde yoğun bir trafiğe ev sahipliği yapmaktadır. Pek çok işletmenin firmanın bulunmuş olduğu Zeytinburnu’da yoğun bir nüfus da yer almaktadır. Bu ikisi bir araya geldiğinde acil olan evrakların gönderiminde sadece firmamız müşterileri memnun edebilmektedir. Çünkü Zeytinburnu’nda çok uzun zamandır kurye hizmeti vermekte olan kurumunuz oldukça deneyimli ve kaliteli bir ekip ile sahada bulunmaktadır. Zeytinburnu kurye firması olarak en modern cihazlarla beraber kurye dağıtım hizmetini yerine getirmekteyiz. Böylece bir dakika bile kaybedilmeden sizin için önemli olan evraklar hemen yola çıkartılmaktadır.

En Acil Evraklarınız İçin Zeytinburnu Moto Kurye

İşletmelerin ve firmaların bazı durumlarda devlet kurumlarına diğer kurumlara müşterilere bazı evrakları çok hızlı bir şekilde iletim ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Acil kurye dediğimiz bu durumda firmamız VIP kurye hizmeti ile yanıt verebilmektedir. Zeytinburnu moto kurye firması olarak vip kurye hizmetinde istenen adres uzaklığına bağlı olarak bazen yarım saat içerisinde bile teslimata imza atabilmekteyiz. Bu derece hızlı bir şekilde teslimat yaparken evrak ve dosyaların deformasyona uğramaması için de güvenlik tedbirlerini elden bırakmamaktayız. Bu nedenle sözleşme yapıldıktan sonra evrak ve dosyalar yönlendirilirken teslimat sırasında da mutlaka alıcı kişinin kimliği kontrol edilip imza karşılığında işlemler gerçekleştirilmektedir.

Ekonomik Gönderilerin Adresi Zeytinburnu Motor Kurye

Bazı kurye firmaları sürekli olarak evrak ve dosya gönderdiği durumlarda firmamız kiralık kurye hizmetini önermektedir. Böylece İstedikleri kadar ve istediği zaman diliminde kurye kiralama opsiyonunu firmalara sunabilmekteyiz. Ayrıca hizmet portföyümüzde yer alan ve oldukça insani bir uygulama olarak 7 gün 24 saat sunduğumuz acil ilaç kurye pek çok hastanın, sağlık kurumunun ve eczanenin imdadına yetişmektedir. İstanbul’un sıkışık trafiğinde bir yere gitmekte zorlanan ve trafiğin açılmadığı durumlarda çaresiz kalan İstanbul halkı için de moto taksi uygulamamız devreye sokulmaktadır. Zeytinburnu motor kurye uygulamalarının tamamı faturalı, garantili ve ekonomik fiyatlı olarak gerçekleştirilmektedir. Böylece Zeytinburnu’ndaki bireysel müşterilerimize ve kurumsal firmalara kurye taleplerinde bir telefon kadar uzakta bulunmaktayız.