Günümüz, teknoloji ve diğer gereksinimler nedeniyle her alanda daha büyük hız gerektirmektedir. İşlemlerin daha hızlı ve sorunsuz olarak gerçekleştirmesi büyük önem taşımaktadır. Ticari işlemler için de gerekli olan bu hız ihtiyacı bir şeyleri bir yerden başka bir yere taşırken de gerekli olmaktadır. Zeytinburnu kurye hizmetleri bu ihtiyacı karşılamak üzere faaliyet gösteriyor. Evrak, ticari ürün, ilaç ve benzeri şeylerin taşınması için faaliyet gösteren firma hızlı ve sorunsuz teslimat için farklı standartlarda hizmet sunmaktadır. Hem ticari işlemlerde hem de şahsi işlemlerde gecikme yaşanmadan taşınması gereken şeylerin teslim edilmesi için özel olarak hizmet vermektedir.

Zeytinburnu Motor Kurye

Zeytinburnu moto kurye, teslimat işlemlerinde motosikletleri kullanmaktadır. Motosikletler diğer araçlara göre çok daha hızlı bir araçtır. Buna ek olarak sahip olduğu küçük yapı ile de bir yerden bir yere giderken sorunsuz şekilde gidebilmeyi sağlamaktadır. İstanbul gibi yoğun trafiği bulunan kalabalık şehirlerde motosikletler ile ulaşım çok daha kolay sağlanmaktadır. Bu gibi yerlerde motosikletler bir yerden başka bir yere en ideal ulaşımı sağlamaktadır. Bu avantajı ile kurye işlemlerinde motosikletler değerlendirilmekte ve sorunsuz, gecikmesiz teslimat sağlanmaktadır. Ancak motosikletlerin taşıma işlemlerine özel tasarlanmamış olması sebebi ile sınırlandırılması gerekmektedir. Sadece motosikletin taşıyabileceği ağırlık ve büyüklükteki şeylerin taşınması mümkün olabilir. Bu durum hem motosikletin hem de trafiğin güvenliği için zorunludur.

Motor Kurye Hizmetleri

Zeytinburnu motor kurye hizmetlerinde farklı ihtiyaçlara uygun olarak çeşitlendirilmiş hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetlerden standart olarak sunulan hizmetlerde taşınacak olan şeyleri 3 ila 4 saat aralığında teslim edilmektedir. Ekspres kurye hizmetinde ise bu süre 1 ila 2 saat aralığına düşmektedir. Bu hizmetlerin süresi mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Ekspres kargoda teslim alınan şeyler doğrudan teslimat adresine yönlendirilmektedir. Gece saatlerinde taşınması gereken ilaç ve benzeri önemli şeyler içinde teslimat sağlanmaktadır. Kesintisiz şekilde sunulan kurye hizmetleri sayesinde hayati öneme sahip olan bu teslimatlar sabah saatlerini beklemeden hızlı şekilde teslim edilmektedir. Belli adreslere dağıtılması gereken broşür, davetiye ve ekstre gibi şeylerinde adreslerine ulaştırılması sağlanmaktadır.