Günümüzde kurye kullanımı hem bireyler hem de kurumlar açısından yaygınlaşmış durumdadır. Bununla birlikte gönderi sıklığının daha fazla oluşu ve gönderi içeriklerinin de genellikle kurumsal işlerle ilgili önemli evrak ve benzeri unsurlardan oluştuğu ya da firmanın doğrudan faaliyetleri ile ilgili gönderilerin kurye ile ulaştırıldığı göz önüne alındığında kurumlar için kuryenin daha önemli olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle hizmet alanında marka değerini korumak adına kuryeler firmalar için oldukça önemli bir rol üstlenmektedir. Bu kadar önemli işlev olan bir faaliyet için ise doğru firmanın seçilmesine dikkat etmenin gerekli olacağı açıktır. Zeytinburnu kurye sektöründe ise doğru firma, gönderinizi taahhüt ettiği zamanda ulaştıran, zamanlamayı tutturmaya çalışırken hizmet kalitesinden taviz vermeyen ve gönderinizin güvenliğini sağlamayı bir sorumluluk olarak gören, sıkıntılı durumlarda dahi saygı ve nezaketinden taviz vermeyen elemanlar çalıştıran firmadır. Sektöre emek vermiş ve gelişmelere karşı kendini daima açık tutan bir firma olarak kurye ile ilgili beklentilerinizi karşılayacak kalitede hizmet veriyoruz.

Kalite İçin Malzeme ve Eleman Seçimi

Zeytinburnu moto kurye olarak verdiğimiz hizmetin memnuniyet sağlamasında kurye hizmetinin bileşenleri olarak motosiklet ve kurye seçimine özen gösteriyor olmamız etkilidir. Gelişmiş kurye motosikletleri kullanarak ve bakımlarını ihmal etmeyerek işlerini kolaylaştırdığımız kuryelerin seçiminde ise karakter ve davranış olarak sektörün çalışma şartlarına uyum sağlayacak ve firma kalitemize yakışır davranışlar sergileyecek kişilerin seçimine özen gösteriyoruz.

Zamanında Teslim Zamanında Bilgilendirme

Zeytinburnu motor kurye olarak müşterimizin belirlediği adrese götürmek üzere teslim aldığımız ve muhtemel teslim saatini belirttiğimiz gönderilerle ilgili olarak müşterilerimizin bilgilenme ihtiyacını da zamanında karşılamaya özen gösteriyoruz. Gönderisinin akıbeti ile ilgili olarak telefon ya da mail trafiğine girmesine gerek bırakmadan gelişmeleri elektronik posta ya da kısa mesajla müşterimizin vermiş olduğu mail adresi ve telefona iletiyoruz. Gönderinin durumunu öğrenebilmek için de teslimatı gerçekleştiren elemanımızla sürekli irtibatımızı koruyoruz. Kurye yazılımları, internet teknolojisi ve akıllı telefon uygulamaları sayesinde teslimata çıkan kurye ile irtibatı kesintisiz bir şekilde sürdürmemiz ve doğru bilgiler almamız mümkün olabiliyor.