Zeytinburnu İstanbul’un en kalabalık, en köklü semtlerinden birisidir. Bu yüzden hayat hiç durmaksızın hareket halindedir. Bununla birlikte İstanbul’un yoğun trafiğinin en çok hissedildiği semtlerden de birisidir Zeytinburnu. Hal böyle olunca ulaşım, taşımacılık büyük sıkıntı olmakta hem maddi hem manevi kayba neden olmaktadır. Özellikle zamanın çok kıymetli olduğu iş hayatında yaşanan trafik yoğunlukları insanlara kendilerine ayırdıkları zamandan feragat etme zorunluluğu doğurmakta, zamanlarını verimli kullanmalarını engellemektedir. İşte Zeytinburnu kurye olarak gerek bireysel gerekse kurumsal olarak ihtiyaç duyulan taşımacılık talebine karşılık veriyoruz. Bir adresten başka bir adrese taşınması gereken zarf, dosya, evrak, hediye, davetiye, satış ürünü gibi her türlü paketi hızlı ve sağlıklı bicimde gitmesi gereken adrese ulaştırıyoruz.

Zeytinburnu Moto Kurye Hizmet Zenginliğine Sahiptir

Taşıma ihtiyacının ne zaman ortaya çıkacağı belli olmaz. Bu yüzden kurye uygulamalarının 7/24 hazır olmaları gerekir. Zeytinburnu moto kurye olarak profesyonel ekibimiz gönderilerinizin taşınması için her daim hazır beklemektedir. Müşteri hizmetlerimize ulaştığınız anda kurye personellerimiz adreslerinize yönlendirilmekte, taşıma işleminizin gerçekleşmesi için azami gayret sarf edilmektedir. Taleplerinizin daha sağlıklı karşılanması adına moto kurye, acil ilaç kurye, kiralık kurye, VIP kurye, moto taksi, gece kurye gibi farklı seçeneklerimiz mevcuttur. Bunların her biri en yüksek hizmet kalitesiyle çalışmakla birlikte işleyiş sistemleri ve teslimat süreleri yönünden çeşitlilik arz etmektedir.

Zeytinburnu Motor Kurye ile Günün Her Anı Gönderi Yapma İmkânı

Zeytinburnu motor kurye seçeneklerimiz paketlerinizin daha hızlı biçimde teslim edilmesini sağlayabilmeniz ve mesai saatleri dışında dahi gönderi yapabilmeniz için vardır. Normal kurye ile maksimum 2,5-3 saat içinde gerçekleştirilen teslimatlarımız VIP kurye ile 25-30 dakikaya düşebilmektedir. Bu sayede çok acil gönderisi olan müşterilerimiz ihtiyaçlarına sağlıklı karşılık bulabilmekte, paketlerinin acil olarak taşıtılmasını sağlayabilmektedirler. Gece kurye uygulamamız ile gönderiler sadece gün içine veya mesai saatlerine sıkıştırılmaktan kurtulmakta, akşamları ve geceleri de teslimat yapabilme imkânı vermektedir. Kurye ücreti diğer seçeneklerimize göre biraz daha yüksek olmakla birlikte gece trafiğinin daha sakin olmasından dolayı teslimatlar daha kısa sürede yapılabilmektedir.