Zeytinburnu kurye ihtiyacı olanlara, en hızlı hizmet alabilecekleri alternatif motosikletli kurye seçeneğidir. Firmamız tarafından da kaliteli bir şekilde ve standartlara uygun olarak verilmekte olan bu hizmet İstanbul sınırları içerisinde yürütülmektedir. Motosikletli taşımacılığın temelinde, motosikletle taşınması mümkün olan ufak gönderilerin taşınması yer almaktadır ve moto kuryeden beklenen en önemli husus, hizmeti olabildiğince hızlı bir şekilde yerine getirmesidir. Hız dışında teslim süresini belirleyen en önemli etken adresler arasındaki mesafedir. Firmamız İstanbul sınırları içerisinde maksimum 3 saatlik bir sürede gönderi teslimi sağlamaktadır. Bununla birlikte, mesafenin Zeytinburnu sınırlarına yakın olması ya da ekspress veya vip kurye seçeneklerinin tercih edilmesi durumunda bu süre daha da kısalabilmektedir. Motosikletler trafik koşullarından araçlar kadar etkilenmemekle birlikte, trafiğin rahat aktığı durumlarda, sıkışık olduğu durumlara kıyasla teslim süresi kısalmaktadır. Ayrıca hava koşulları da teslim süresini değiştirebilecek etmenler arasında yer alan önemli bir husustur.

Gönderilerinizi Sorumlulukla Taşıyoruz

Moto kurye firmaları için gönderi ulaştırmak aynı zamanda büyük bir sorumluluk taşımak anlamına gelmektedir. Zira motosikletli kuryenin can güvenliği ile ilgili riskler söz konusudur ve aynı zamanda gönderinin de güvenliğinin sağlanması gereklidir. Zeytinburnu moto kurye hizmeti yürüten firmamız tarafından bu sorumluluğun bir gereği olarak motosiklet bakımlarının zamanında yapılmasına özen gösterilmekte, kuryelerin can güvenliği ve trafik emniyeti için kurallara uyması konusunda titiz davranılmakta ve gönderiler de zarar görmemesi için doğru ambalaj kullanılarak uygun bölme ve çantalarda taşınmaktadır.

Moto Kurye Kullanacaksanız Bunları Unutmayın

Zeytinburnu motor kurye hizmetinden yararlanmak istediğiniz takdirde unutmamanız gereken en önemli hususlardan biri firmamızda tek bir moto kurye seçeneğinin olmamasıdır. Teslim süresi ve fiyatın da değişmesine neden olması dolayısıyla, kurye talebinizi iletirken uygun hizmeti seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Ayrıca teslimatın kolaylıkla yapılabilmesi için adres ve kişi bilgilerinin net ve doğru olması şarttır. Bu nedenle, kurye talebini iletirken kendi adınızı doğru verdiğinizden, adresinizi kuryenin karıştırma ihtimali olmayacak şekilde açıkça ifade ettiğinizden ve bu bilgileri varış noktası için de aynı şekilde ilettiğinizden emin olmanızda yarar vardır.