Zeytinburnu moto kurye olarak yoğun trafiğin ve iş hayatı ile sosyal yaşamın başkenti olan İstanbul’un çeşitli noktalarına ulaştırılması gereken ve zaman sınırı olan gönderilerinizi güvenli bir ortamda ulaştırmaktayız. Taşınmasını istediğiniz gönderiler motorla taşınabilecek ölçüdeki paket, evrak ya da hediyeler olabilmektedir. Kurye talebinde bulunduğunuzda tarafımıza adres bilgisi iletmeniz istenmekte buna bağlı olarak da uygun bir eleman görevlendirilmektedir. Görevlendirmenin etkin bir şekilde gerçekleştirilmesi için kendi adresinizi ve varış adresini net bir şekilde vermiş olmanız önemlidir. İstanbul için kurye taleplerinizi günün herhangi bir saatinde ulaştırabilir ve teslimatın da yine istediğiniz herhangi bir saatte yapılmasını isteyebilirsiniz.

Zeytinburnu Kurye Web Hizmetleri

Zeytinburnu motor kurye olarak teknolojik olanakların kurye hizmetlerinin geliştirilmesinde kullanımına önem vermekteyiz. Bu amaçla verdiğimiz hizmetlerin bir kısmı ile ilgili olarak internet sayfamız üzerinden işlem yapılmasına olanak tanıyoruz. İnternet sayfamızdan yapabileceğiniz en temel işlemlerden biri kurye talebinde bulunmaktır. Ayrıca talepte bulunmadan önce fiyat bilgisini de buradan öğrenme imkânınız bulunmaktadır. Fiyat bilgisi için adres belirtmeniz ve kurye türünü seçmeniz gerekmektedir. Buna ek olarak kurye talebinde bulunduktan ve paketiniz görevlilerimiz tarafından teslim alındıktan sonra verilen gönderi numarasını kullanarak internet üzerinden talebinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. İnternet sayfamızı ödeme için de kullanabilirsiniz. Motorlu kurye hizmet bedelini nakit ödemeyi tercih edebileceğiniz gibi kredi kartınızı kullanarak internet üzerinden de ödeme yapabilirsiniz.

Zeytinburnu Motorlu Kurye Hizmet Türleri

Zeytinburnu motorlu kurye tarafından verilecek en temel kurye hizmeti standart kurye hizmeti olarak tanımlanmaktadır. Müşterilerin taleplerinin farklı olması dolayısıyla süre açısından değişiklik gösteren başka kurye hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Kargoya göre oldukça kısa sayılabilecek birkaç saatlik teslim süresi sizin için yeterli ise standart kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ancak birkaç saat gönderinizin ulaştırılmasında uzun kabul edeceğiniz bir zaman dilimi ise süreyi kısaltmak mümkündür. Bunun için gönderi talebinizi iletirken standart kurye yerine ekspres kuryeden ya da vip kuryeden yararlanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Ekstra kurye hizmetlerinde teslim süresi hakkında bilgi almak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.